Ознака: апликација
Економија

Веб апликацијата МојДДВ од денеска достапна на македонски, албански и англиски јазик

пред 3 недели
Магазин

Апликацијата “FaceApp“ заработи 1 милион долари за 10 дена

пред 2 мес.
Магазин

Како ќе изгледате во староста: Дали апликацијата по која полуде светот е безбедна (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Економија

Апликацијата „МојДДВ“ ја презеле 120.000 граѓани, достапна и на Apple store

пред 2 мес.
по реакциите во јавноста

УЈП: Безбедни се сите податоци во апликацијата МојДДВ

пред 3 мес.
Откритие на мобилната апликација

WhatsApp се спаси од системот за инсталирање шпионски софтвер во смартфони

пред 4 мес.
Македонија

Момировски: СДСМ преку апликација ги прибира матични броеви на граѓаните

пред 5 мес.
Македонија

Горан Момироски: Пренос во живо од менувањето на хард дисковите во серверот на СДСМ

пред 5 мес.
Македонија

Ѓорчев: Апликацијата на СДСМ следи кој каде се движи, што лајкувал и напишал

пред 5 мес.
Повикот е отворен до 30 ноевмри

Агенцијата за млади и спорт дава поддршка на млади со бизнис идеи

пред 10 мес.
Промовирана нова веб-платформа

„Граѓанскиот буџет“ ќе им овозможи на граѓаните едноставен увид во Буџетот

пред 10 мес.
Интервју со Горјан Јовановски, креатор на „Мој воздух“

Јовановски: Со лути статуси нема да го решиме проблемот со загадувањето, треба да излеземе на протест

пред 11 месец