Манчестер Јунајтед има навивачи во целиот свет. Доказ за тоа е прекрасната Катарина Марија. Таа е верен фан на тимот од Олд Трафорд и ја има целата колекција на дресови со кои позира на Инстаграм.

Катарина живее на Фарските острови но тоа не и претставува тешкотија да отпатува на островот и да го гледа во живо омилениот тим.

За љубов ништо не е тешко, зарем не.