Поранешниот зет на Диего Марадона Серхио Агуеро е голем љубител на жените.По разводот се посвети на ноќните клубови и менувањето девојки.Негов најнов „улов“ е Инстаграм ѕвездата Зои Кристофоли. Таа е и модна блогерка и она што е најважно љубителка на тетоважите кои ги има на целото тело.

Погледнете ја: