Поранешниот играч на Јувентус Кристијано Роналдо тајно е снимен како плаче во соблекувалната по поразот од Порто во Лигата на шампионите минатата година.

Тој седи сам на клупата со солзи во очите и луто ја фрла опремата на подот.