Ознака: кристијано роналдо
Спорт

Роналдо испрати дрес за лекување на болно дете во Србија (ФОТО)

пред 1 месец
Спорт

Oва е новиот рај на Роналдо (ФОТО)

пред 1 месец
Спорт

Роналдо би се вратил на „Олд Трафорд“ и за помала плата

пред 2 мес.
Спорт

Огромен кревет за уживање со Георгина: Погледнете каде ужива Роналдо (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Спорт

Роналдо се враќа во Мадрид?

пред 3 мес.
Спорт

„Шевролет“ го враќа Роналдо на „Олд Трафорд“?

пред 6 мес.
Спорт

Јуве е во долгови, го продава Роналдо на Челзи?

пред 12 мес.
Спорт

Се врати Роналдо, се враќа ли и Серија А?

пред 1 година
Спорт

Дали е човек или машина: Роналдо за 45 секунди направи 142 стомачни (ВИДЕО)

пред 1 година
Спорт

Трансфер бомба: Роналдо се сели во ПСЖ?

пред 1 година
Спорт

Роналдо: Кога Португалија стана европски првак се опијанив

пред 1 година
Спорт

Знае да се и да се опушти: Роналдо обожува босански бурек (ФОТО)

пред 2 години
јуве утре гостува во бергамо

Дали Роналдо навистина е повреден или е во немилост на Сари?

пред 2 години
Спорт

Манекенката немаше ништо против: Кристијано ја испофаќа Георгина за задникот

пред 2 години
Спорт

Роналдо: Не бркам рекорди, рекордите ме наоѓаат мене

пред 2 години
Моделката ужива во животот со португалскиот фудбалер

Георгина Родригес: Не сме во брак со Кристијано зашто имаме поинтересни планови

пред 2 години
Португалскиот фудбалер признава дека е заљубен „до уши“

Кристијано Роналдо: Ниту еден постигнат гол не е подобро чувство од сексот со Георгина

пред 2 години
Спорт

Брзо го препознаа: Роналдо со брада и коса жонглираше во центарот на Торино (ВИДЕО)

пред 2 години
сака да ги повика на вечера и да им се заблагодари

Немал што да јаде: Роналдо ги бара продавачките кои му ги давале хамбургерите што не се продале

пред 2 години
не сака брак

Роналдо ја сака Георгина, но засега нема да се жени

пред 2 години