Втора јавна објава на ценовник за платено политичко рекламирање на „Пресинг ТВ“

12.04.2024 / 13:16


Согласно Изборниот законик и роковникот за извршување на изборните дејствија за претстојните избори, порталот „Пресинг ТВ“ ја објавува својата Понуда за платено политичко рекламирање за учесниците во изборната кампања.

Порталот е регистриран на регистарот на радиодифузери, печатени медиуми и електронски медиуми на Државната изборна комисија.

Во продолжение ценовникот и другите елементи од Понудата за платено политичко рекламирање на „Пресинг ТВ“.


Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ го потсети Али Ахмети на 2016 година

пред 13 часа
Македонија

Али Ахмети не се помирува дека оди во опозиција

пред 14 часа
Македонија

Кацарска се пожали дека со години трпела закани и физичко насилство

пред 14 часа
Македонија

Иџет Мемети се повлекува од Советот на јавни обвинители!

пред 17 часа
Македонија

Ќе му го врати ли Управен суд пратеникот на ДУИ?

пред 17 часа
Македонија

Порака од Белград: „Дури и кога половина свет е против нас, знаеме дека нашата земја е света“

пред 18 часа
Македонија

Фрчкоски не ја консултрал претседателката како да гласа за Резолуцијата за Сребреница

пред 1 ден
Македонија

Мицкоски: Македонија ја очекуваат години на реформи, развој, владеење на право и бескомпромисна борба против криминалот и корупцијата

пред 1 ден
Македонија

Вреди: Европскиот фронт на ДУИ се разобличи на првиот опозициски тест

пред 1 ден
Македонија

Поминаа долги 16 години: Али Ахмети конечно во опизиција

пред 2 дена