Мицкоски: Македонија може да се промени!

13.12.2021 / 15:56


Македонија може да се промени! Таа промена зависи од нас. Кога ќе нè сретнат со цинизам и потценување и кога ќе ни кажуваат дека не можеме, ние ќе одговориме гордо и со крената глава ….можеме! И ќе победиме! Напиша на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.


Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.