Популарната српска пејачка Теа Таировиќ која стана популарна со порно снимката не престанува да изненадува. Таа на Инстаграм објави фотографија од новиот стајлинг од кој никој не остана рамнодушен.

Теа е во ултра кусо здолниште од кое се гледа буквално се. Здолништето е со светки а до израз доаѓаат нејзините бујни гради.