Наташа Беквалац за денот на вљубените имаше спектакуларен концерт во Белградска арена. Сите очи на фановите покрај во Наташа беа вперени и во згодната танчерка која играше покрај неа.

Станува збор за Тина Валме и таа е државен првак во латиноамерикански танци а беше ментор и во „Танц со ѕвездите“.
Тина е навистина прекрасна, мора да се сложите.