испадна смешен за сите пари

Се фалеше со Ламборџини, па се заби во ѕид (ВИДЕО)

22.04.2019 / 22:05

Еден фалбаџија, жител на Лондон, се обиде да ги импресионира соседите со својот бесен автомобил од марката Ламбурџини.

Не дека ги остави без текст, туку испадна смешен за сите пари, и тоа за поприлична сума, бидејќи ваков автомобил чини повеќе од 100.000 евра.

СподелиShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.

Магазин

Куче скокна во река да спаси друго куче (ВИДЕО)

пред 23 мин.
Магазин

Карлеуша за својот роденден доби„Версаче“ торта (ВИДЕО)

пред 52 мин.
култниот анимиран филм од осумдесетите

Нетфликс го враќа назад Хи-Мен и Господарите на универзумот

пред 2 часа
висел во речиси секоја тинејџерска соба и во кабините на камионџиите

„Тенисерка“, постер од 70-тите години што го направи тенисот интересен

пред 3 часа
САРАЕВСКИ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ

Изабел Ипер го доби признанието „Почесното срце на Сараево“

пред 11 час
Заокружување на музичкиот дел од годинашната програма на фестивалот

Концерт на „Охридско лето“ по повод 85 години од раѓањето на композиторот Томислав Зографски

пред 11 час
најважен и добриот збор

Јелена се уште не го отворила подарокот од Душко

пред 14 часа
не ја интересираат

Водителката Кариљо се сликала гола: Фудбалери престанете да ми пишувате

пред 1 ден
дојде специјално од кина

Јелена Карлеуша пресреќна: Душко се појави на нејзиниот роденден (ФОТО)

пред 1 ден
само годинава загинаа 11 лица

По зачестените трагедии на Еверест, Непал предложи нови правила за алпинистите

пред 1 ден