Актерката Лидија Вукиќевиќ за еден месец ќе наполни 60 години, а сега се опушти на плажа и покажа со што располага, во флуоресцентни бикини.

Вики од „Подобар живот“ уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм кога сподели неколку фотографии од нејзиното извајано тело.

Браво за храброста