Ќерката на фолк пејачот Шабан Шаулиќ,Санела живее во вистински дворец. Таа со сопругот Зоран Мирковиќ во вила во најубавиот дел на Белград, Дедиње која чини 700.000 евра.

Куќата е навистина луксузна и во деведесетите години му припаѓала на Миленко Мандиќ Манда кој беше убиен во хотелот Интерконтинентал беше убиен заедно со Аркан.

 

Куќата има базени со масажери,тениско и фудбалско игралиште, сауна и теретана