Пејачката Јелена Карлеуша на концертот во Макарска ги изненади фановите со нова колекција „Версаче“. Се работи за златно боби и марама во кое совршено доаѓаат до израз нејзините облини.

Обожавателите веднаш проверија колку тоа чини. Се работи за уникатно парче кое на интернет се продава за цена од 750 евра.