Цеца Ражнатовиќ која се наоѓа на одмор во Грција објави фотографии како ужива. Не можеме да не забежиме дека пејачката на 46 години изгледа прекрасно, без грам шминка или „монтирани“ слики на фотошоп.

Погледнете како изгледа во летно издание