Јелена Карлеуша не престанува да ја провоцира јавноста. Таа на социјалните мрежи објави фотоографија на која се пофали со новата фризура. Сепак, она што мажите прво го забележаа црната маица од која ѕиркаа нејзините гради.

На половината пак имаше црн ремен а на очите темни очила, сето тоа надополнето со провокативна поза.Во нејзин стил, нема што.