Јелена Карлеуша не престанува да ја шокира јавноста. Иако се наоѓа пред развод на бракот со Душко Тошиќ, тоа како не влијае на нејзината работа.Таа викендов имаше концерт во Швајцарија каде ја воодушеви публиката.

Сепак мажите останаа подзинати кога на крајот на настапот таа се сврти и го покажа совршено обликуваниот задник во розе танга.