Станија Добројевиќ е позната по учество во ријалити шоуа, но и по тоа што сака да си ги покаже облините и да се соблекува. А, испливаа и снимки на кои се гледа како изгледала пред операциите.

Таа соработувала со Хју Хефнер, еднаш е избрана и за најубава голф девојка, а на снимките од таа манифестација Станија изгледа сосема различно.

 

View this post on Instagram

 

Power isn’t money or fame. Power is independence and comes from loving yourself, the skin you’re in, and the life you live 💕

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Како што коментираат фановите, Станија некогаш била поприродна, а дури и градите на некои од фотографиите и изгледаат помали.