Пејачката се релаксира по прославениот роденден

Јелена Карлеуша на базен во црно-бел костим за капење

22.08.2019 / 22:55

Јелена Карлеуша е моментално на гости кај директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ во Опатија. Таа со фотографии по социјалните мрежи покажува колку ужива на хрватското приморје.

Таа е таму  со своите ќерки и сопругот,  а познато е дека таа и Саша се големи пријатели. Јелена позираше крај базенот од вилата на Попович во црно- бел костим за капење.

СподелиShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pressingtv.mk - содржините се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Comments are closed for this post.

Магазин

Клупата на Горан Стефановски е готова, едвај чекам да си дојде во Дебар Маало, вели Игор Стефановски

пред 1 час
Магазин

Американската премиера на „Врба“ крунисана со награда за најдобар филм

пред 2 часа
Магазин

Утрински температури и до нулата

пред 2 дена
Магазин

Стефоска честиташе 23 Октомври со цитат од Петар Поп Арсов: Македонија ако ја немаше би требало дипломатијата да ја создаде – за доброто на Балканот

пред 3 дена
Магазин

Во овие лозја се милувале Тито и Софија Лорен (ФОТО)

пред 4 дена
Магазин

Вработените во Филмската академија – Охрид сè уште не ја добиле септемвриската плата

пред 4 дена
Магазин

Изложбата „Идиоми“ на Филип Велковски од вечерва во КСП Центар -Јадро

пред 4 дена
Магазин

Романот „Ана“ од Николо Аманити добитник на наградата Book Star

пред 4 дена
Магазин

Изложба на Давор Кешќец и Стефан Младеновски во галеријата на МКЦ

пред 4 дена
Магазин

„Тетовирани души“ -премиера на Народниот театар „Антон Панов“ во Струмица

пред 5 дена