Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ ги почести своите следачи на друштвените мрежи со жешка фотографија на која позира гола во кревет, додека градите и се покриени со книга.

Неодамна таа се пофали со чизми од 10 илјади евра, а сега одново позираше во нив и тоа во малку поексплицитно издание. 34 годишната старлета под фотографијата напиша објава:

Дојди кај мене дома, можеме заедно да читаме, порача Сораја.

 

View this post on Instagram

 

Come to my home we can read a book together…😍📚

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Објавата на Сораја направи вистински бум на Инстаграм мрежата и за многу кратко време собра повеќе од 9 илјади лајкови и коментари.