Цеца е позната по тоа што ги следи модните трендови. Таа на снимањето на „Звездите на Гранд“ се појави во хеланки кои моментално се светски хит.

Пејачката одбра сина боја на пруги кои ја истакнуваат нејзината витка линија.Одозгора облече исто така син „кожњак“ а долу високи штили. Овој модел на хеланки не е евтин и чинат 20.000 денари.

Како ви се допаѓа стајлингот на Светлана од Житораѓа?