Српската секс бомба Сораја Вучелиќ ги разгоре страстите во светот со жешки фотографии, што ги сподели на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Hello summer 😍🍉🍑🍒🍓🍹🌴🌏🌞🌡🌊 #fulloflife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Сметана за девојка и на Нејмар и на Кристијано Роналдо објави фотки со скудно бикини, што едвај и ги покрива убавините.

 

View this post on Instagram

 

Imagine have a “million dollars” girl next to you.., and after that you have to find a better one ..xaxaxaxxa i know ..impossible 👑

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Тоа им се допадна на нејзините следбеници, што се повеќе од 300.000, и кадрите собраа околу 100.000 лајка.

 

View this post on Instagram

 

🦊

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on