Фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена дојде во Србија да го прослави својот 24 роденден со својата девојка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ. Тој и подари многу оригинален подарок кој се состоел од неколку делови.

Анастасија доби луксузен одмор на Ибица вреден 12,000 евра

Младата пејачка вчера го прослави својот 24 роденден, а на забавата покани точно 100 гости. Меѓу нив беше и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ, кој само поради неа пристигна од Севиља. Славеничката од своето момче добила неколку вредни подароци, меѓу кои и луксузен одмор на Ибица, кој заедно го продолжуваат за неколку дена.

Немања и донесе и букет црвени рози на кои пишуваше „Те сакам“! Тоа, се разбира, не беше единствениот подарок. Плати и12.000 евра за луксузен одмор на Ибица со вила со базени, теретана, сервис, обезбедување но и фудбалско игралиште, каде ќе може да тренира.