Ознака: заработка
Рангирање на десетте познати фаци што најмногу заработуваат на Инстаграм

Кристијано Роналдо, Меси, Кендал Џенер… Секој пост го претвораат во злато (ФОТО)

пред 4 години
Свет

Швеѓаните во просек заработуваат по 26.500 евра

пред 5 години
се очекува да ја посетат 2 и пол милиони туристи

Црна Гора ќе заработи над милијарда евра од туристичката сезона

пред 5 години
новиот договор ќе ги стави парижаните на трето место во светот

ПСЖ од спонзорот ќе добие 1 милијарда евра

пред 5 години
Магазин

Овој актер лани заработи 124 милиони долари

пред 5 години
на претседателска плата од 1 долар

Трамп заработил 434 милиони долари во 2018 година

пред 5 години
Европскиот и светскиот шампион има одлични финансиски резултати

Реал Мадрид клуб со највисока заработка во историјата – 750 милиони евра (ФОТО)

пред 5 години
на отворање на шопинг мол во катар

Џенифер Лопез за 20 минути заработи два милиони долари

пред 5 години