Ознака: татко
Македонија

Кој сака да го убие таткото на исчезнатиот внук на Љубе Бошкоски?!

пред 11 мес.
Македонија

Таткото на малиот гениј Македон крајно разочаран: Се беше само фарса, од државата добивме само едно големо ништо!

пред 2 години
монструозен чин

Татко го фрлил бебето во рекa, па отишол на пијачка (ВИДЕО)

пред 5 години
поднел барање за старателство над неа во уште девет држави

Таткото на Бритни Спирс продолжува да ја тероризира

пред 5 години
Магазин

Познатиот режисер Квентин Тарантино на 56 години ќе стане татко

пред 5 години
По стресот што го доживеал

Tаткото на 5-годишното девојче што се удави во базен е во критична состојба

пред 5 години
Македонија

Детали за убиството во Слупчане: Татко и син пронајдени застрелани со огрено оружје

пред 5 години
две деца се борат за живот

Ова е терасата од која таткото монструм ги фрли своите деца (ФОТО)

пред 5 години
не се знае која е причината

Јосип е таткото што ги фрли од тераса своите четири деца (ФОТО)

пред 5 години
Родителот и бил најголемa инспирација за кандидатурата

Силјановска: Tатко ми се бореше за Македонска држава, не отстапувам од неговиот пат

пред 5 години
Македонија

Таткото на девојчето што се удави во Вардар ќе ја тужи актерката Ирена Ристиќ

пред 5 години