Ознака: пријава
Македонија

МКД.мк: Милошоски го пријавува во полиција Валмир Азири за заканите за физичко насилство

пред 2 години
Македонија

ОМО „Илинден“ поднесе барање за казнување на Виктор Канзуров

пред 2 години
Македонија

Левица поднесе кривична пријава за првиот човек на КЦ „Иван Михајлов“, Љупчо Ѓорѓиевски

пред 2 години
Македонија

Општина Тетово поднесе кривична пријава против бившата градоначалничка Теута Арифи

пред 2 години
Магазин

Кривична пријава од Јадран филм: Злосторничко здружување на чело со премиерот Зоран Заев

пред 2 години
Македонија

ОЈО поднесе обвинение за дивоградбата пред трговскиот центар „Мавровка“

пред 3 години
Економија

МТСП: Компаниите да им исплатат К-15, a работниците да пријават ако не добијат

пред 4 години
Од граѓанската организација „Зелена лупа“

Кривична пријава за врховните судии Грчев и Здравев за бегството на Грујовски и Бошковски

пред 5 години
Доставил информации до МВР

Стево Пендаровски пријавил во полиција дека го следат тајни служби

пред 5 години
За вкупна сума од 13.250 евра и 168.000 денари

Кривична пријава за тројца кумановски лихвари

пред 5 години
Соопштение на Министерството за труд и социјална политика

Кривична пријава против непознат сторител за неуплаќањето на пензиите во вториот столб

пред 5 години
Одбиле да го запрат возилото

Татко и син од Радуша нападнале полицаец

пред 5 години
На аеродромот во Скопје

Притворена Турчинка за криумчарење злато

пред 5 години