Ознака: правда
Македонија

Министерот Лога за „Пресинг ТВ“: Во графата националност ќе стои Македонец/Македонка

пред 1 година
За случајот “Рекет“ верува дека политиката е замешана

Милчин: Правдата изгледа не живее во Македонија, а надежта е мртва (ВИДЕО)

пред 5 години
Свет

Британски пратеници подготвени правдата за Брегзит да ја бараат на суд

пред 5 години
ќе се истражуваат Фејсбук, Гугл, Амазон, Епл

Технолошките гиганти под истрага во САД за недозволено мешање кај конкуренцијата

пред 5 години
Македонија

Правда ги чека амандманите од ВМРО-ДПМНЕ – власта оптимист дека може да се најде решение

пред 5 години
фелата бара политиката да остане по страна

Кога политиката ќе навлезе во правото не можеме да очекуваме резултат

пред 5 години
Македонија

Заев до Прибе: Постои свесност кај Владата за обезбедување правда и правичност за сите

пред 5 години
РЕАКЦИЈА НА ИЗВРШНАТА ДИРЕКТОРКА НА ХЕЛСИНШКИОТ ЗА АМНЕСТИЈАТА

Уранија Пировска: Не може да има мир без правда!

пред 5 години
Македонија

Министерството за правда ќе чека Груевски да биде лоциран, па ќе бара екстрадиција

пред 6 години
РЕАКЦИЈА ОД ДИЈАСПОРАТА

ОМД: Македонија изврши самоукинување, а не меѓупартиско помирување

пред 6 години