Ознака: плажа
Свет

Во Шпанија ќе се носи маска и на плажа

пред 1 месец
Магазин

Ќе треба да се носат и во лето: Со маски ќе одиме и на плажа

пред 1 година
Оформена зона на безбедност од 250 метри

Плажа во Барселона евакуирана поради експлозивна направа (ВИДЕО)

пред 2 години
Македонија

Катица Јанева се релaксира со масажа на плажа? (ФОТО)

пред 2 години
Ужива во летниот одмор

Никол Шерцингер со жешки честитки (ФОТО)

пред 2 години
Регион

Некој на гласање, некој на плажа – Илир Мета се сонча на изборен ден

пред 2 години
на островот Серифос

Прва плажа во Грција на која ќе биде забрането пушење цигари

пред 2 години
според новиот правилник

Лежалките и чадорите во Црна Гора бесплатни само по 17 часот

пред 2 години
летувајте само во пред сезона

Хрватска „изгор“ летово: Лежалка на плажа 15 евра, палачника три, топка сладолед едно евро

пред 2 години
нов моден тренд

„Underboob“ бикини дополнително ќе ги вжешти топлите летни денови (ФОТО)

пред 2 години
Магазин

Пасјача крај Дубровник прогласена за најубава плажа во Европа

пред 2 години
поради прекумерниот број посетители

Тајландскиот залив од филмот „Плажа“ ќе биде затворен до 2021

пред 2 години
Се смени изгледот на најпозната знаменитост на хрватскиот остров Брач

Невремето го промени изгледот на познатата плажа – Златниот ‘Рт се сврте кон запад (ФОТО)

пред 3 години