Ознака: лига европа
Спорт

ЛЕ: Фановите на Интер нека се подготват да одат во Бугарија

пред 7 мес.
без поголеми изненадувања

Резултати од дуелите од второто коло во Лига Европа

пред 9 мес.
резултати лига европа

Јунајтед има ново чудо од дете; Лудогорец и даде пет гола на ЦСКА (ВИДЕО)

пред 10 мес.
Извлечени групите во Лига Европа

По Баерн Минхен и Тотенхем и Манчестер Јунајтед доаѓа во Белград

пред 11 месец
Македонија Ѓорче Петров игра против Алашкерт

Таневски: Лавовскиот карактер на фудбалерите ни дава надеж за успех

пред 1 година
левски, будуќност, олимпија

Екипи од регионот можни противници на Академија Пандев, Шкупи и Македонија ЃП

пред 1 година
„Сините“ со доминантна победа

Со трофејот во Лига Европа, Челзи ја спаси сезоната (ВИДЕО)

пред 1 година
вистински кошмар за навивачите

Арсен Венгер се приклучи кон критиките за УЕФА пред финалето во Баку

пред 1 година
само 6.000 билети за финалето

Арсенал разочаран од бројката на билети за нивните фанови за финалето на ЛЕ

пред 1 година
следуваат полуфиналните борби

Челзи и Арсенал имаат шанса да играат во финалето на Лига Европа (ВИДЕО)

пред 1 година
Ждрепка за Лигата на Европа

Елмас ќе игра против Зенит, Ристовски против Виљареал

пред 2 години
Одличен настап на руските тимови во второто по ранг клупско натпреварување на УЕФА

Руска ноќ во Лига Европа (ВИДЕО)

пред 2 години