Ознака: кампања
Став на ВМРО-ДПМНЕ

Kој и со чии пари се плаќа експертот за црна кампања Исеини?

пред 2 мес.
Македонија

Крадат од маркети: СДСМ не се способни ни оригинална кампања да смислат

пред 3 мес.
Македонија

Кампањата дека сме Европа само ќе го разгори антиевропското расположение

пред 9 мес.
Македонија

Реакција на ЗНМ: Медиумската промоција на Османи на МНР со јавни пари е спротивна на забраната за владини кампањи

пред 1 година
Македонија

Мицкоски: Црната кампања на СДСМ против мене е потврда дека им гори под нозе

пред 2 години
Македонија

Реакција на бугарското МНР: Споредба со Украина за антибугарска кампања

пред 2 години
Македонија

ЕУ бара да зборуваме убаво за неа и само да ја фалиме (ФОТО)

пред 3 години
Македонија

Шилегов ги нарече лага нападите на ВМРО-ДПМНЕ, но документи не покажа

пред 3 години
парламентарните избори се закажани за 6 октомври

Партиите на Косово во првите три дена од кампањата потрошиле над еден милион евра

пред 5 години
Македонија

Костадинов: Дали Камчев е финансиер на кампања на ВМРО-ДПМНЕ?

пред 5 години
Македонија

Од утре почнува кампања за заштита од пожари

пред 5 години
Македонија

„Те чекаме дома. Не брзај!“- превентивна кампања за побезбеден сообраќај

пред 5 години
Албанската владејачка партија ја почна предизборната кампања

Рама со порака до опозицијата: Не си играјте со оган

пред 5 години
од Охрид означен почетокот на кампањата на ЕУ за поголема заштита на животната средина

Жбогар: Би била голема штета за државата доколку Охрид го загуби статусот во УНЕСКО

пред 5 години
Македонија

Финишира кампањата – уште пет дена за трибини и средби со граѓани

пред 5 години
Поевтина кампања

Партиите штедливи: За овие избори потрошиле помалку, во споредба со претходните

пред 5 години
На полноќ почнува предизборниот молк

Кампањата заврши, а може ли – три во едно, молам!

пред 5 години
Сиљановска во Штип, Пендаровски во Охрид, Река заврши со митинзите

Уште еден ден митингување, од полноќ изборен молк

пред 5 години
претпоследен ден од изборната кампања за првиот круг

Силјановска денеска во Крива Паланка, Река во Тетово, Пендаровски во Гевгелија

пред 5 години
КАМПАЊАТА ФИНИШИРА, РЕТОРИКАТА СЕ ЗАОСТРУВА

Силјановска и Пендаровски си испратија „поздрави“, тројцата бараат висок одзив на гласањето

пред 5 години