Ознака: изолација
Македонија

Штипскиот градоначалник во изолација поради контакт со заболен од коронавирус

пред 2 мес.
Македонија

Протокол за попис на болни од Ковид-19 и во изолација: Нивен близок кој не е во изолација, а ги знае сите податоци ќе ги попише

пред 2 мес.
Регион

Патријархот Порфилиј во изолација

пред 3 мес.
Македонија

Мила Царовска оди во изолација

пред 3 мес.
Македонија

Димитров бил загрижен за здравјето а не сака да оди во изолација

пред 6 мес.
Македонија

Дали настанот кој се одржа вчера во Велес ќе однесе во изолација неколку министри ќе се знае во текот на денот

пред 7 мес.
Македонија

Вицепремиерот Фатмир Битиќи во изолација поради контакт со позитивен на Ковид-19

пред 7 мес.
Македонија

Трајко Вељаноски и Спиро Ристоски во излолација, одложено е денешното судско рочиште

пред 7 мес.
Свет

Претседателката на ЕК го напушти самитот на ЕУ и отиде во самоизолација

пред 7 мес.
Македонија

Во изолација цело одделение во „Крсте Мисирков“ во Куманово, поради позитивен соученик

пред 7 мес.
Македонија

Откако вчера беа во контакт со градоначалникот на Куманово: Дали Спасовски и Филипче ќе одат во изолација?

пред 1 година
Регион

Во Хрватска почина едно лице кое било во самоизолација

пред 1 година
Македонија

Кумановската полиција не нашла дома две лица кои требало да бидат во домашна изолација

пред 1 година