Ознака: гром
Македонија

Данела Арсовска во дресот на „огнената група“: Со скопските ЈП ќе директоруваат кадри на ДУИ и на ГРОМ

пред 2 години
Македонија

Пренџов: Oтанувам дел од опозицискиот блок како пратеник на Гром

пред 2 години
Спорт

Гром погоди фудбалски тренер во Бугарија

пред 3 години
Македонија

ГРОМ: Антикорупциска да отвори предмет за партиските злоупотреби при вработувањето на сопругата на Ненад Јовановиќ

пред 3 години
Македонија

ГРОМ: Забелешките на Пендаровски се објективни и на место- Филипче со кавги нема да ја покрие неспособноста

пред 3 години
Македонија

ГРОМ: Волкот го менува влакното но не и навиките, па така и Бугарите веднаш започнаа со негирање на македонската нација и побугарчување на македонските револуционери

пред 3 години
Спорт

Гром удира во голман (ВИДЕО)

пред 4 години
Македонија

Струга без вода, гром го оштетил трансформаторот кај резервоарите

пред 5 години
МАЛЕРОЗЕН ФУДБАЛСКИ МЕЧ

Ужас на теренот – гром покосува двајца млади фудбалери (Видео)

пред 5 години
ВОЗЕЛА ВО БУРА

Шокантно видео, гром два пати удира во ист автомобил

пред 5 години
на пат кон Блед каде ќе учествува на стратешки форум

Драма над Словенија: Гром удри во авионот во кој летал Ивица Дачиќ

пред 5 години
НАЦИОНАЛНА ЖАЛОСТ во полска

На Татрите гром усмрти пет планинари, над 100 повредени

пред 5 години
ГОЛЕМО НЕВРЕМЕ ВО КАШМИР

Гром разнесе цел пазар и уби најмалку 22 лица

пред 5 години
Невремето во Хрвтаска предизвика значителна штета

Еден повреден кога гром ја запалил неговата куќа во Загреб

пред 5 години
со апстиненција ќе се направи штета на државата

ГРОМ ги повикува граѓаните да излезат на претседателските избори

пред 5 години
НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО

Како гром удира во борбен авион Ф-18 (Видео)

пред 5 години