Ознака: граѓани
Македонија

Артан Груби за Пресинг ТВ: АНБ треба да провери околу 3.000 државјанства на граѓани

пред 1 година
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Додека 400.000 граѓани живеат во сиромаштија, Владата доделила 400.000 евра на агенцијата Рејтинг за забрана на користењето на термините МАКЕДОНИЈА и МАКЕДОНСКИ!

пред 1 година
Македонија

Лицемерие на дело: За Османи граѓаните купувајќи руска нафта ја финансираат армијата, ама не и компаниите кои купуваат руски гас!

пред 2 години
глуми разочаран љубoвник

На Заев „да му донесеме Кинези“, овој народ „не му се погоди“

пред 2 години
Македонија

Обраќање на Данела Арсовска до граѓаните: Сега гледам право во моите противници, градоначалникот во заминување и премиерот во заминување со порака – Ќе ве победиме! Готово е!

пред 2 години
Македонија

Анкета на ИПИС: Мицкоски со најголема доверба кај граѓаните

пред 2 години
Македонија

Спроти локалните избори: ВМРО-ДПМНЕ со предност од над 4% пред СДСМ, Мицкоски пред Заев

пред 2 години
Македонија

„Економист“-Македонија меѓу најнеуспешните земји во регионот со вакцинирањето на граѓаните

пред 3 години
Македонија

Анкета на „Социетас Цивилис“-Високи 53% од граѓаните незадоволни од Владата за тоа како се справува со актуелните проблеми

пред 3 години
Македонија

Истражување на БРИМА: Македонските граѓани ја преферираат вакцината на „Фајзер-БиоНТек”

пред 3 години
Економија

Граѓани и фирми должат 171 милиони евра неплатени давачки кон УЈП

пред 3 години
Економија

Граѓани протестираа против извршителите

пред 4 години
по зачестените поплаки од страна на граѓаните

Фирмата која гради кај Јужен булевар е најмалку пет пати казнувана заради загадување

пред 5 години
ваш став

За каков претседателски кандидат би гласале?

пред 5 години
ваш став

Колку ќе потрошите за божиќната трпеза?

пред 5 години
Ваш став

Што да им остави Дедо Мраз на политичарите под елка? (ВИДЕО)

пред 5 години
Според податоците на бугарскиот Национален статистички институт

Македонските граѓани петти по број туристи во Бугарија

пред 5 години
ВАШ СТАВ

Поскапе лебот, ќе има ли и други поскапувања?

пред 5 години