Ознака: Горан Милевски
Македонија

ЛДП како лично гранапче на Милевски: Сопругата си ја вработил на клиника, баџанакот во лотарија, кумашинот во Идризово, а кумашинката во локална самоуправа

пред 6 мес.
Македонија

„Мала бара полна со крокодили“: Дали ЛДП и ДОМ ќе ја напуштат власта откако Алтернатива доби се што побара?

пред 7 мес.
Македонија

Mилевски: Оставката на Заев е дефинитивна

пред 8 мес.
Македонија

Горан Милевски jaсен: Ќе има нова влада (ВИДЕО)

пред 8 мес.
Македонија

Милевски: Локални избори за нов градоначалник на Штип во декември

пред 2 години
со пари од ЕУ

Македонија и Бугарија ќе реализираат проекти за конкурентност, туризам и животна средина

пред 3 години
новиот министер се огласи на Фејсбук

Милевски: Силни општини за силна Македонија

пред 3 години
Магазин

Зорица Заева, Радмила и Бобо главни гости на свадбата на пратеникот Милевски (ФОТО)

пред 3 години
Економија

ЛДП и ДУИ бараат пролонгирање на Законот за пазарџии (ВИДЕО)

пред 3 години
Македонија

ВО ЖИВО: Прес-конференција на пратеникот, Горан Милевски во Собранието

пред 3 години
ИНТЕРВЈУ: ГОРАН МИЛЕВСКИ, ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ЛИБЕРАЛНО-ДЕМОКРАТСКАТА ПАРТИЈА НА МАКЕДОНИЈА

Помирување ќе има кога секој ќе одговара за тоа што го направил, ова не проаѓа во Европа

пред 4 години