Ознака: билети
британската пејачка ја очекува тежок дебакл

Рита Ора за концерт во Задар земала 200 илјади евра, а билетите едвај се продаваат

пред 2 години
со цел да се намали емисијата на ЦО2

Европските држави разгледуваат воведување еко такси во авио сообраќајот

пред 3 години
на целиот континент

УЕФА ги објави цените на билетите за натпреварите од Евро 2020

пред 3 години
само 6.000 билети за финалето

Арсенал разочаран од бројката на билети за нивните фанови за финалето на ЛЕ

пред 3 години
Од пред Спомен-куќата на Мајка Тереза

Бесплатни билети за литургијата на папата може да се подигнат и в недела

пред 3 години
УСПЕШЕН ПРОЕКТ ЗА СОБИРАЊЕ НА ОТПАДОТ

Истанбул се чисти од шишињата -автомати за рециклирање издаваат бесплатни билети за јавен превоз

пред 3 години
Ниту сме побарале, ниту планираме да побараме корекција, велат од ЈСП

Нема да поскапат билетите во ЈСП „Скопје“

пред 3 години
Градот под Тумбе кафе ќе биде домаќин на ракометниот дуел Македонија - Турција

Репрезентативниот ракомет се враќа во Битола – билетите по 150 денари

пред 3 години