Ознака: бензини
Економија

Бензините поевтинуваат, дизелот поскапува за еден денар

пред 6 мес.
Економија

Од вечерва на полноќ бензините и дизелот поевтини за еден денар

пред 7 мес.
Економија

Бензините поевтини за два денари, дизелот останува со иста цена

пред 7 мес.
Економија

Бензините поскапи, дизелот останува со иста цена

пред 8 мес.
Економија

Еуросупер 95 падна под 100 денари за литар

пред 8 мес.
Економија

Бензините поевтини, дизелот со иста цена

пред 8 мес.
Економија

Бензините и дизелот незначително поевтинуваат

пред 9 мес.
Економија

Бензините одново поскапеа: Супер 95-110, Супер-98 112, а дизелот 102 денари

пред 10 мес.
Економија

Бензините остануваат со иста цена, дизелот поскап за еден денар

пред 10 мес.
Економија

Бензините поскапуваат за 1,5, а дизелот поевтинува за еден денар

пред 11 мес.
Економија

Од полноќ бензините поскапи за уште два денари

пред 11 мес.
Економија

Бензините поскапи за 2,5, а дизелот за еден денар

пред 11 мес.
Економија

Регулаторна ги намали цените на горивата: Бензините поевтини за два, а дизелот за 1,5 денари

пред 12 мес.
Економија

Нови цени на горивата: Бензините поскапи за 1,5 денари

пред 1 година
вмро-дпмне обвинува

Новите повисоки цени на горива се поради неспособната влада која уште пред 4 месеци знаела за агресијата во Украина

пред 1 година
Економија

Бензините пак поскапеа, има ли крај?

пред 1 година
Економија

Бензините поскапи за 1,5, а дизелот за два денари

пред 1 година
Економија

Бензините поскапи за денар, а дизелот за денар ипол

пред 1 година
Економија

Од вечерва на полноќ бензините и дизелот поскапи за 1,5 денари

пред 1 година
Економија

Дизелот поевтин, а бензините поскапи за половина денар

пред 1 година