Манчестер Јунајтед синоќа загуби несреќно во финишот на мечот со Копенхаген. Поразот во Лигата на шампионите делуваше трагично за еден навивач на „ѓаволите“ од Кореја.

Тој почна да крши, валка по подот кога неговиот тим беше поразен.

Погледнете