Поранешната реалити ѕвезда, девојка на американскиот фудбалер Џош Рејнолдс и на крајот боксер, Австралијката Арабела Дел Бусо, деновиве минува низ многу тежок период.

Таа моментално отслужува 20-месечна затворска казна за грабеж на работно место пред да ја започне својата кариера во ринг. Таа прилика украла 52.000 долари и затоа сега е затвореничка, Арабела се пожали дека не и е лесно зад решетки.