Еден од најдобрите фудбалери на светот Кристијано Роналдо знае како да се опушти пред натпреварот од четвртфиналето на Лигата на шампиони против Ајакс.

Тој на социјалните мрежи објави снимка од неговиот автомобил на која се гледа како се забавуваат со неговата вереница, атрактивната Георгина и синот Кристијано јуниор. Еве како изгледа видеото.