Актерката Тамара Драгичевиќ која стана вистинска звезда по улогата на Силвана Арменулиќ во филмот „Тома“ изненади со смелите фотографии.

Таа објави слики на Инстаграм во чипкаст градник во кревет за што доби многу пофалби за изгледот.