Една од најпознатите пејачки во регионот, Северина Којиќ, повторно плени со изгледот. Нејзиниот Инстаграм е полн со „голицкави“ фотографии кои докажуваат дека пејачката никогаш не изгледала подобро, посебно кога е во 48-та година од животот.

Во најновото селфи Севе е облечена во ултра краток шорц и голо стомаче, а нејзините нозе се „лајкнати“ од 15 илјади луѓе само за неколку часа.

„Изгледаш како девојка, напишала некоја од фановите, а во коментарите се и изрази на љубов од обожавателите од машкиот пол.

Иако годинава се најде во море на афери и скандали поврзани со борбата за старателство над синот, на Северина изгледа дека ништо не може да и ги замрси плановите и среќата.

 

View this post on Instagram

 

Dok palme njišu grane 🌴 #magictour #zahvalnazasve #bajkazacijeluobitelj #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on