Водителката на „Пинк“ Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот во кој се појави во емисијата „Магазин ИН“.

Сања вле под бодито немаше ништо освен нејзиното длабоко деколте.Таа во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште повеќе дојдоа до израз. Сања има 49 години, разведена е и има син Страхиња.