Пејачката Јелена Карлеуша ги збудале мажите. Таа објави фотографии на кои е целосно гола.

На својот Инстаграм профил, Карлеуша најпрвин објави фотографија на која лежи на подот целосно гола, бујните гради ги покрива само со косата, облечена само во патики, а потоа „пука“ селфи во огледало.