Топ моделот Александра Амбросио навистина уживо откако кажа збогум на модните писти.Таа е фатена на плажа во Малибу како се сонча. Во преден план на поранашниот„ Ангел на Викрорија Сикрет“ е нејзиното тело.

37 годишната Александра реши дека е доста со манекенството и во иднина ќе се посвети на приватниот живот и обучувањето на млади девојки во модниот бизник