Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија ги запали социјалните мрежи. Таа објави селфи фотографија од викендот со своето момче на која е во костим за капење кој едвај ги покрива градите.

Анастасија ја копира мајка си во секој поглед. Иако неверојатно наликуваат физички таа ја наследи во музиката и стана пејачка.