Анастасија Ражнатовиќ е на одмор со својот партнер но не ја открива дестинацијата. Но, редовно ги информира фановите за својот стајлинг. Па така таа се појави со виткана коса и нов костим за капење во кој изгледа совршено.

До израз доаѓа нејзината линија и рамниот стомак. Секоја чест, ова доаѓа со вреден тренинг.