Старлетата Сораја Вучелиќ која демантираше дека имала афера со Душко Тошиќ на социјалните мрежи сама се пофалила со подарокот што го добила од него. Таа пред неколку месеци на Инстаграм објавила фотографија од ресторан како до часовникот на раката носи скапоцена нараквица.

Станува збор за „Картиер“ нараквица која вреди 60.00 евра што ја добила на една од посетите на Истанбул додека Душко настапуваше за Бешикташ.