Ознака: зијадин села
не сака одложување

Села: За нас датумот за избори е 12 април

пред 3 години
Македонија

Села: Треба да ја вратиме надежта кај младите кои бегаат од државата

пред 3 години
Македонија

Албанските опозициски партии сè погласно бараат предвремени избори

пред 3 години
Македонија

Села реагира што не бил поканет на лидерската средба

пред 3 години
лидерот на алијансата побара предвремени избори

Села: Дојдено е време да се смени власта

пред 3 години
Македонија

Ел Чека ги повика Села и Касами на протест пред Владата да дојдат заедно со нивните членови

пред 4 години
Македонија

Села: Не влегуваме во Владата без предвремени парламентарни избори

пред 4 години
Македонија

Села: Повторно се наоѓаме во апсолутизам (ВИДЕО)

пред 4 години
Македонија

Алијанса за Албанците бара предвремени избори: СДСМ и ДУИ една година ги лажат граѓаните за датумот

пред 4 години
Македонија

Откако нема ветување за датум: Села бара предвремени избори

пред 4 години
Македонија

Зијадин Села: Одговорост да има и од највисоките членови на ДУИ

пред 4 години
Македонија

Средба Пендаровски-Села: Власта и опозицијата да демонстрираат заедништво

пред 4 години
за вториот круг од претседателските избори

Села: Алијансата до четврток ќе реши дали ќе даде поддршка за некој од кандидатите

пред 4 години
Македонија

Села: На Албанците сега им требаат чисти Албанци

пред 4 години
Македонија

Села: Албанските партии што го подджуваат Стево го прават за власт и влегуваат во иста категорија со Амди Бајрам

пред 4 години
лидерот на алијанса за преговорите

Села: Народот очекуваше дека како резултат на СЈО милионските суми ќе бидат вратени

пред 4 години
Македонија

ВО ЖИВО: Изјава на Зијадин Села од Собранието

пред 4 години
Судските процеси и пресудите може да влијаат врз изборите

Села: „27 април” и пресудата на Алими е политички монтиран процес

пред 4 години
Македонија

Кацарска за нападот на Села: Иако паднат пратеникот бил удиран (ВИДЕО)

пред 4 години
преку објава на Фејсбук

Села незадоволен што партиите на Албанците не беа поканети на средбата Заев-Мицкоски

пред 4 години