Ознака: тепачка
Македонија

Во Сарај се степале деца за топка, а не Македончиња и Албанчиња: Поразувачки е како се подгреваат етнички тензии на социјалните мрежи

пред 9 мес.
Регион

Балкан: Се степале во кафеана,полицијата ги привела, а потоа се вратиле во истиот локал и продолжиле да пијат

пред 10 мес.
нападнат од две лица

Сообраќајна пресметка: Скопјанец претепан кај Градски стадион

пред 10 мес.
Михајловиќ е поранешен шампион во СБЦ

Напад во Нови Сад: Избоден зетот на Наташа Беквалац, познат ММА борец (ВИДЕО)

пред 10 мес.
Македонија

Момче се бори за живот по тепачка во автобус на ЈСП

пред 10 мес.
Регион

Тепачка по ТВ-дебата, се истепаа двајца кандидати за пратеници на Косово

пред 10 мес.
Синоќа, околу 2 часот по полноќ

Масовна тепачка во Градска болница-Нападнати медицинскиот персонал и полицајци

пред 10 мес.
Размениле навреди што ескалирале

Пресметка пред избори: Жестока тепечка меѓу косовски политичари среде емисија

пред 10 мес.
Македонија

Кривична пријава за браќата кои претепаа доктор во Тетово

пред 10 мес.
пред натпреварот од Лигата на шампиони на црвена звезда против Јанг Бојс

Брутална тепачка на „Делиите“ и пукотници: хаос во центарот на Берн (ВИДЕО)

пред 11 месец
Расправијата настанала од засега непознати причини

Жена брутално нападната на булеварот “Гоце Делчев” во Скопје (ВИДЕО)

пред 12 мес.
Жесток инцидент во австриската престолнина

Србинка направи хаос во Виена: Истепала момче и полицаец додека 20 момчиња ја бранеле

пред 1 година
Од полицискиот билтен

Тепачка со шипки за паркинг место во Струга (ВИДЕО)

пред 1 година
синоќа на улица „Цветан Димов“

Teпачка во Чаир, момче повредено со остар предмет

пред 1 година
Македонија

Со летните шеми почнаа и тепачките во дискотеките

пред 1 година
Судот ги казни

Полските навивачии кои учествуваа во масовната тепачка ќе платат по 150 евра

пред 1 година
Тензиите завршија со физичка пресметка

Тепачка во парламентот во Хонг Конг (ВИДЕО)

пред 1 година
Македонија

Масовна тепачка пред хотел во Дојран – едно лице избодено со нож

пред 1 година
Инциденти на натпреварот во Белград

Глумецот Милан Калиниќ се степа со навивач на дербито Црвена Ѕвезда – Партизан, ги разделуваше министерот Шутановац

пред 1 година
Употребени различни предмети

Тројца се степале со еден во угостителски објект во Кавадарци

пред 1 година