Ознака: таравари
Македонија

Tаравари: Полицискиот час по 22 часот е хипокризија

пред 1 година
Македонија

Таравари бара разрешување на Филипче и Хасани: Народот ве плаќа за да им го чувате здравјето!

пред 1 година
Македонија

Таравари: Три услови за да прифатиме широка Влада

пред 1 година
Македонија

Таравари: Несериозно е човек кој ја ставаше раката на срце, сега е близок другар на Мијалков

пред 1 година
Македонија

Таравари најави коалиција на Алијанса за Албанците и ВМРО-ДПМНЕ за локалните избори

пред 1 година
Македонија

Таравари: Владата функционира како раштиман оркестар

пред 1 година
Македонија

Арбен Таравари се сомнева дека годинава ќе се одржи попис-роковите се кратки, а методологијата нејасна

пред 1 година
Македонија

Таравари: Македонија тешко дека ќе започне со вакцинација пред мај или јуни

пред 1 година
ОПШТИНАТА ГОСТИВАР РЕАГИРА НА ОДЛУКАТА НА МОН

Одлуката за одземањето ингеренции на Таравари е политичка, за тоа се информирани и странски амбасади

пред 3 години
Најголем дел од повредените и загинатите се од Гостивар

Таравари: Шоферот е во стабилна состојба, се надевам ќе добиеме релевантни информации како се превртел автобусот (ВИДЕО)

пред 3 години
Македонија

Таравари распали: Додека вие славите Нова година, тие изгласаа амнестија

пред 4 години