Ознака: станови
Македонија

ДЗС: До сега попишани 1.309.840 лица

пред 2 мес.
Македонија

ДЗС: До сега попишани 1.212.339 лица, 378.033 домаќинства и 516.787 станови

пред 2 мес.
заменик-министерот за финансии со нејасен став

Дали власта се откажува од намерата оние кои имаат повеќе станови да плаќаат повисок данок?

пред 12 мес.
Економија

Скопскиот регион најинтересен- лани изградени 3.916 станови

пред 1 година
Економија

Становите поевтиниле за 4,3 отсто во втората половина од минатата година

пред 2 години
иницијавива на сојузната влада

Газдите на станови во Берлин нема да можат до небо да ги креваат кириите

пред 2 години
Економија

На едно место информации за недвижностите на продажба

пред 2 години
Македонија

Костадинов: Помина времето на нечесни политичари, Иванов да го прекине молкот за становите на неговиот син

пред 3 години
Со влезот во НАТО ќе се стабилизира пазарот на недвижност

Цените на становите ќе раснат

пред 3 години